Katalog » Częstotliwość elektromagnetyczna olejków Moje konto     
Kategorie
Producenci
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Promocje
Zobacz wszystkie
Reklama
Apteczka dla zwierząt
Reklama
lawendowe produkty
Informacje
Kontakt
Tel
Moc-Aromaterapii
Tel
605993301
Tel
55-100 Trzebnica
Tel
nip: 915-148-87-19
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest
 7 Gości
 online.
Częstotliwość elektromagnetyczna olejków
              

     

       CZĘSTOTLIWOŚĆ ELEKTROMAGNETYCZNA OLEJKÓW


Chcę  przedstawić  jeszcze  inny, mało znany wymiar  leczniczej siły olejków eterycznych, a mianowicie ich elektryczne właściwości.  
Olejki  eteryczne  przenoszą  potencjał  elektryczny, zwykle elektrony lub jony  ujemne co jest bardzo pomocne przy leczeniu  i utrzymaniu  zdrowia. Są również  energetyzujące, generują  nanovolty  prądu  mierzone  w megahertzach  częstotliwości
( jest to częstotliwość radiowa obejmująca miliony cykli na sekunde). Ta częstotliwość jest możliwa do zmierzenia  przez właściwie zaprojektowane instrumenty. Bruce Tainio z Tainio Technology z Cheny , Washington  zaprojektował  i  wykonał  bardzo zaawansowany, czuły przyrząd do pomiaru tego typu  czestotliwości.

Przy wielokrotnych eksperymentach prowadzonych przez pana Tainio odkryto co następuje. Częstotliwość olejków eterycznych terapeutycznej jakości jest pomiędzy 52-320 MHz.Te niższe częstotliwości rezonują z fizycznym ciałem człowieka, które posiadają te częstotliwośći, takie jak system kostny  i tkanki łącznej tym samym administrując uzdrawiającą czestotliwość dla tego systemu.

Dla porównania , świeże zioła  posiadają  20 - 27  MHz,  suszone zioła  12 - 22  MHz.

Przetworzona żywność lub puszkowana  posiada zero czestotliwości, tam nie ma życia, w tym niema żywotności. Ta żywność posiada chemiczną  wartość odżywczą (skład), ale nie posiada ładunku żywotności, energii życia zawartej w żywej roślinie.

Pomiary na  ludzkim ciele  odkryły,  że  zdrowa  osoba ma częstotliwość  około   62-68 MHz. Jeżeli częstotliwość spada do 58 MHz może pojawić się przeziębienie. Jeżeli częstotliwość  spadnie do 57 MHz pojawiają się symptomy grypy. Drożdzyca pojawia się przy 55 MHz, rak przy 42 MHz. Proces umierania rozpoczyna się przy 25 MHz i schodzi do zera w wypadku zgonu.

W przypadku innego eksperymentu przeprowadzonego przez pana Tainio, zmierzył on jaki ma  na nas wpływ kawa i co następuje,  trzymanie kubka z kawą obniża częstotliwość naszego ciała o 8 MHz, a łyk kawy powoduje obniżenie częstotliwośći do 14 MHz. Gdy olejki eteryczne są inhalowane podczas próby z kawą ,częstotliwość ciała przywrócona jest do poprzedniego poziomu w czasie krótszym niż jedna minuta, a gdy olejki nie są podczs próby z kawa inhalowane potrzeba aż trzech dni do ustabilizowania częstotliwośći z poprzedniego stanu.

Oto przykład elektromagnetycznej częstotliwości niektórych z olejków terapeutycznej jakości:
IDAHO BLEU SPRUCE(Picea Pungens) 580MHz
RÓŻA( Rosa damascena )   320 MHz
HELICHRYSUM( Helichrysum Italicum ) 181 MHz
RAVENSARA( Ravensara aromatica )   134 MHz
LAVENDER( Lavendula angustifolia )   118 MHz
BLUE TANSY( Tanacetum annum )    105 MHz
GERMAN CAMOMILE( Matricaria recutita ) 105 MHz
MELISSA( Melissa officinalis )  102 MHz
JUNIPER( Juniperus osteosperma ) 98 MHz
ANGELICA (Angelica archangelica ) 85 MH
PEPPERMINT( Mentha peperita )  78 MHz
BASIL( Ocimum basilicum )    52 MHz

 

Jedną  z najważniejszych  terapeutycznych możliwośći olejków eterycznych jest to, że potrafią podnieść częstotliwość naszego ciała do takiego poziomu gdzie choroba nie może egzystować w zaledwie  30  sekund !!!!
Sortuj produkty wg:
Pokaż produkty:
Produkty promocyjne:
Przedział cenowy:
Sposób wyświetlania:
Ilość wyników na stronie: 
Brak produktów
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Nowości
Reklama
olejki w kuchni
  28 lutego 2020     1154278 wywołań od 29 lutego 2012  
Copyright © 2010 oscGold