Katalog » Olejki zestawy » Kolekcja Feelings Oils Essential Oil Collection - Young Living Essential Oils Moje konto     
Kategorie
Producenci
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Promocje
Zobacz wszystkie
Reklama
Apteczka dla zwierząt
Reklama
lawendowe produkty
Informacje
Kontakt
Tel
Moc-Aromaterapii
Tel
605993301
Tel
55-100 Trzebnica
Tel
nip: 915-148-87-19
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest

 online.
Informacje o produkcie
Kolekcja Feelings Oils Essential Oil Collection - Young Living Essential Oils
Cena produktu: 1.190,00 zł
Zamawiana ilość:  
Kolekcja Feelings Oils Essential Oil Collection - Young Living Essential Oils
Producent Young Living
Stan magazynowy
Średnia ocena
Brak recenzji
Opis
Linki
Recenzje
Promocje/Rabaty


Zestaw Feelings skomponowany został specjalnie dla naszych tak zwanych emocjonalnych problemów i potrzeb. Olejki eteryczne potrafią sięgać daleko poza zasięg naszego umysłu i dotykać tych ciemnych, ukrytych miejsc gdzie chowamy emocje i urazy i strach. Te duchowe olejki eteryczne były odkryte lub przynajmniej używane przez starożytnych Egipcjan w celu „oczyszczenia ciała i krwi i usunięcia z myśli tak zwanych złych bóstw”. Dzisiaj nazwalibyśmy je negatywnymi emocjami lub złym stosunkiem do świata.

 

Strach kreuje negatywną energię. W naszej drodze przez życie zawsze mamy doświadczenia, które pozostawiają w nas uraz i strach, a strach oddziela nas od osiągnięcia naszego największego potencjału. Powstrzymuje nas przed byciem tym kim chcielibyśmy być i robieniem rzeczy, które moglibyśmy robić w innej sytuacji. Strach to energia, która nas kontroluje, bardzo negatywna energia. Ta energia powinna nas ostrzegać ale nie kontrolować. Tego typu doświadczenia są zakorzenione głęboko w naszym komórkowym DNA i mogą na zawsze mieć wpływ na nasze życie.

 

Wiele osób odkryło i doświadczyło, że używając olejki w celu złagodzenia tych emocji, urazów i strachu odczuwało coś co można nazwać „uwolnieniem się”, co pozwoliło im pójść do przodu i zrobić duży postęp w życiu, według ich zamierzeń. Olejki, które wyselekcjonowałem do tego zestawu są specjalnie przeznaczone do radzenia sobie z tymi problemami i tymi potrzebami. Olejki te zostały stworzone nie tylko do tego, aby pomóc w przezwyciężeniu tych emocji, ale też aby można ich używać codziennie dla wspomagania emocji i wzmocnienia pozytywnych uczuć i wspomnień. Można je po prostu nosić jak perfumy; mozna je też dyfuzować w domu jak olejki z zestawu Essential 7, mają one wiele zastosowań.

 

Olejkami z zestawu Feelings można masować ciało; można je nakładać na stopy i można ich używać w połączeniu z innymi terapiami. Nie ma ograniczeń co do sposobów wykorzystania olejków.

W skład kolekcji wchodzą następujące olejki:

 • ValorII - jednym z najkorzystniejszych sposobów aplikacji olejków z zestawu Feelings jest aplikacja rozpoczynająca się od nałożenia Valor na stopy. Jeśli robimy to sami można po prostu wmasować sześć kropli olejku Valor w każdą stopę, potem należy położyć się wygodnie i cieszyć zapachem. Niektórzy ludzi doświadczają napływu energi elektrycznej przemieszczającej się przez ich ciało jako rezultat nałożenia olejku tylko na stopy. Osoby bardziej wrażliwe na energię i częstotliwości mogą odczuwać coś takiego. Ci którzy nie są tak wrażliwi mogą nic nie odczuwać na początku, inni mogą doświadczyć uczucia odprężenia lub, że wszystko jest w porządku. Jest to najczęściej doświadczane uczucie.
 • Harmony - został skomponowany z dwunastu różnych pojedyńczych olejków w synergistycznej formule, która pomaga stworzyć harmonijną równowagę w polu energetycznym wokół ludzkiego ciała. Harmony pomaga uwolnić emocje ze wszystkich obszarów ciała przez równoważenie centrów energetycznych. Po prostu użyj Harmony nakładając po jednej kropli na każdy z centrów energetycznych lub kapiąc olejkiem na całe ciało od głowy po czubki palców. Harmony to także wspaniała mieszanka do dyfuzowania. Bardzo zaleca się dyfuzowanie jej w czasie wysiłku emocjonalnego lub tylko w czasie momentu wyciszenia podczas medytacji. Działa wspaniale w ten sposób również.
 • Forgiveness - kolejny olejek w zestawie nazywany jest Forgiveness. Jest to mieszanka zrobiona w celu stworzenia częstotliwości i zapachu, które by stymulowały umysł do przeniesienia się w stan gdzie można przebaczyć i zapomnieć, gdzie można uwolnić emocje lub urazy czy też problemy blokujące nasz postęp.
 • Inner Child - Wiele razy, kiedy dorastamy, z powodu sposobu naszego wychowania – krzywdzeni werbalnie, fizycznie, lub w jakiś inny sposób.. lub tylko środowiska w jakim się wychowujemy, tracimy naszą tożsamość i tracimy kontakt z naszym wewnętrznym dzieckiem. Następna mieszanka do nałożenie nazywana jest Inner Child. Mieszanka ta została stworzona aby przenieść nas spowrotem do tego miejsca gdzie możemy połączyć się jeszcze raz z naszym wewnętrznym dzieckiem i odnaleźć swoją prawdziwą tożsamość. Wiele razy nie możemy pójść do przodu i osiągnąć nasz największego potencjału ponieważ nie jesteśmy połączeni z naszą tożsamością. Dlatego też możemy ponieść porażkę w biznesie, pracy lub stosunkach z ludźmi. Wiele komplikacji może wyniknąć z utraty kontaktu z naszym wewnętrznym dzieckiem. Można nakładać Inner Child na wiele różnych punktów, w zależności od celu jaki chcemy osiądnąć. W pracy z zestawem Feelings bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na i wsłuchanie się w nasze wewnętrzne uczucia (intuicję). Pozwólmy prowadzić się naszej intuicji, a wtedy odniesiemy najwięcej korzyści. Inner Child może być nakładany wokół pępka, na serce, na mostek, na gardło, za uszami. Bardzo lubię nakładać Inner Child na skronie.
 • Release - Następny krok to Release, który jest skomponowany z olejku Camomile. Camomile ma wpływ na wątrobę otwierając kanały/ przewody - dilatory, które usuwają toksyny. Olejek Release zawiera również Geranium, który bardzo pomaga w równoważeniu kobiecych emocji. Zarówno kobiety jak i mężczyźni odczuwają kobiece emocje i czasami dobrze jest sobie je uświadomić i uwolnić negatywne emocje, jak złość i nienawiść, które mogą być uwięzione w wątrobie. Nałóż Release i masuj delikatnie w okolicy wątroby. Znowu, pozwól sobie cieszyć się tym zapachem przez pięć do dziesieciu minut lub nawet dłużej i pozwól olejkom na penetrację. Pozwala to też olejkowi odziaływać przez nasz zmysł węchu i pozwala umysłowi udać się w miejsce gdzie może się rozluźnić.
 • Present Time - Kolejny olejek to mieszanka, która zawiera olejek Neroli, którego częstotliwość i zapach przenosi nas w czas teraźniejszy. Zauważyłem w czasie mojej pracy, że wiele czasu spędzamy pogrążeni w przeszłości. Jeśli żyjemy w przeszłości nie możemy żyć teraz ani w przyszłości, ani nie możemy się przygotować do życia w przyszłości. Aby więc uwolnić się od emocji musimy uwolnić się od przeszłości. Najlepszą drogą jest przeniesienie się do czasu teraźniejszego. Najskuteczniejszym sposobem nakładania tego olejku jest ruch zgodny z kierunkiem wskazówek zegara nad grasicą. Grasica uważana jest za zegar naszego orgnanizmu, dobrze jest więc ustawić go w „czasie teraźniejszym”.

Olejki z zestawu Feelings zostały stworzone specyficznie, aby pomóc i asystować w czasie przezwyciężania emocjonalnych urazów i postaw. Pomagają zwiększyć wsparcie dla nowo stworzonych postaw i wzmocnić naszą kreatywną energię abyśmy mogli iść do przodu i przezwyciężyć niektóre rzeczy, jakie otrzymaliśmy w spadku po naszych przodkach i które nosimy jak bagaż przez setki (lub tysiące) lat.

Jest to czas aby się uwolnić i pójść do przodu. Jest powiedzenie: „let go and let God” (w wolnym tłumaczeniu: odpuść i wpuść Boga), i musimy to zrobić jeśli chcemy doświadczać życia u szczytu naszych możliwości.

 

Dzielmy się tymi olejkami z innymi. Przezwyciężajmy przeszkody, uwalniajmy je i doświadczajmy życia w pełni.

 

Uwagi:

 • W okresie ciąży, przyjmowania leków, zanim użyjesz olejku skontaktuj się z lekarzem.
 • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 • Unikać kontaktu z oczami.
Zestaw zawiera:
 • kompozycje ValorII 5ml
 • kompozycje Harmony 5ml
 • kompozycje Forgiveness 5ml
 • kompozycje Inner Child 5ml
 • kompozycje Release 5ml
 • kompozycje Present Time 5ml

Cena: 1190 PLN   Dostępność:   na magazynie, dostawa w ciągu 7 dni
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję

Skorzystaj z obowiązujących rabatów w sklepie Moc-Aromaterapii.

 

1. Rabaty przysługujące na produkty znajdujące się w sprzedaży sklepu
Moc-Aromaterapii:

 • 5% po przekroczeniu sumy zakupów 1000 zł brutto
 • 7% po przekroczeniu sumy zakupów 1500 zł brutto
 • 10% po przekroczeniu sumy zakupów 2000 zł brutto

 

"Promocje" nie łączą się z innymi rabatami sklepu internetowego
moc-aromaterapii.pl

 

2. Przy zamówieniach powyżej 500 zł koszt wysyłki pokrywa sklep moc-aromaterapii.pl bez względu na ilość oraz ciężar zamawianego towaru (dotyczy przedpłaty na konto).

3. Istnieje możliwość indywidualnego składania zamówień bezpośrednio od firmy Young Living rejestrując się przez stronę >>> rejestracja

Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji kontaktuj się
telefonicznie:605 993 301      bądź       mailowo: sklep@moc-aromaterapii.pl

Data dodania produktu: 22 maja 2012.
Poprzednia strona Produkt 5 z 7
w kategorii Olejki zestawy
Następna strona
Klienci zakupili także:
 
Olejek Bergamotka - Bergamot Essential Oil 15 ml - Young Living Essential Oils
Olejek Bergamotka - Bergamot Essential Oil 15 ml ... 195,00 zł
  Olejek Bergamot o lekkim, cytrusowym zapachu może mieć działanie poprawiające samopoczucie i relaksujące, gdy zostanie rozpalony. Stosowanie: mieszamy 1 część olejku z 1 częścią oleju V-6, dajemy ... 
 
Olejek Grejfrutowy - Grapefruit Essential Oil 15 ml - Young Living Essential Oils
Olejek Grejfrutowy - Grapefruit Essential Oil 15 ... 135,00 zł
Grejpfrut / Grapefruit (Citrus paradisi) - ma świeży, cytrusowy aromat, który jest energetyzujący i podnoszący na duchu. Bogaty w potężny przeciwutleniacz, d-limonen, jest dobry dla skóry, i podobnie jak wiele tłoczonych na zimno olejków ... 
 
Olejek Peace&Calming Oil 5ml - Young Living Essential Oils
Olejek Peace&Calming Oil 5ml - Young Living ... 245,00 zł
  Peace&Calming™ to łagodna kompozycja zapachowa, która została specjalnie stworzona do rozpylania. Powoduje odprężenie i głębokie poczucie uspokojenia. Pomaga tłumić napięcie i nastrój rozdrażnienia i pobudzenia. ... 
 
Zestaw Aria Dyfuzor - Young Living Essential Olis
Zestaw Aria Dyfuzor - Young Living Essential Olis 1.650,00 zł
The Premium Starter Kit - zestaw z olejkami eterycznymi, 2 x NingXia Red® 60ml i dyfuzorem Aria. Doskonałe uzupełnienie gabinetów lub Twojego prywatnego wnętrza.     Young Living Aria™ Ultrasonic Dyfuzor jest ... 
Pozostałe produkty z kategorii Olejki zestawy
 
Zestaw PREMIUM Starter z dyfuzorem Dewdrop - Young Living Essential Oils
Zestaw PREMIUM Starter z dyfuzorem Dewdrop - ... 925,00 zł
W zestawie znajduje się: 10 olejków eterycznych (Lavender, Peppermint, Lemon, Frankincense, Thieves, Panaway, Purification, RC, Copaiba, Di-Gize, Stress Away w buteleczkach 5ml ***), dyfuzor Dewdrop, 2 x NingXia Red® 60ml, 10 saszetek z ... 
 
Zestaw Aria Dyfuzor - Young Living Essential Olis
Zestaw Aria Dyfuzor - Young Living Essential Olis 1.650,00 zł
The Premium Starter Kit - zestaw z olejkami eterycznymi, 2 x NingXia Red® 60ml i dyfuzorem Aria. Doskonałe uzupełnienie gabinetów lub Twojego prywatnego wnętrza.     Young Living Aria™ Ultrasonic Dyfuzor jest ... 
 
Olejki Biblijne - Oils of Ancient Scripture Kit - Young Living Essential Oils
Olejki Biblijne - Oils of Ancient Scripture Kit ... 1.350,00 zł
  Główne Olejki w Starożytnych Pismach - jest ponad 600 wzmianek w Biblii o olejkach eterycznych i/lub roślinach aromatycznych, z których były one pozyskiwane.   10 podstawowych olejków w Biblii jest ... 
 
Kolekcja Raindrop Technique Essential Oil Collection - Young Living Essential Oils
Kolekcja Raindrop Technique Essential Oil ... 890,00 zł
                                         &nbs ... 
 
Kolekcja Golden Touch 1 Essential Oil Collection - Young Living Essential Oils
Kolekcja Golden Touch 1 Essential Oil Collection ... 630,01 zł
  Zestaw Golden Touch 1 ( Złoty Dotyk ) to piękny zestaw złożony z kilku specjalnie wyselekcjonowanych mieszanek, które pomagają przezwyciężyć i zapobiec problemom związanym z systemem oddechowym, trawiennym i funkcjami ... 
 
Kolekcja Everyday Oils Essential Oil Collection - Young Living Essential Oils
Kolekcja Everyday Oils Essential Oil Collection - ... 870,00 zł
  Zestaw Olejków na Każdy Dzień Everyday Oils Collection Young Living: W skład zestawu wchodzą: 1 olejek Lavender (5 ml), 1 olejek Peppermint (5 ml), 1 olejek Lemon (5 ml), 1 kompozycja Thieves (5 ml), ... 
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Powiadomienia
Bestsellery
Ostatnio oglądane
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Nowości
Reklama
olejki w kuchni
  05 grudnia 2021     1397386 wywołań od 29 lutego 2012  
Copyright © 2010 oscGold