Katalog » Olejki zestawy » Kolekcja Golden Touch 1 Essential Oil Collection - Young Living Essential Oils Moje konto     
Kategorie
Producenci
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Promocje
Zobacz wszystkie
Reklama
Apteczka dla zwierząt
Reklama
lawendowe produkty
Informacje
Kontakt
Tel
Moc-Aromaterapii
Tel
605993301
Tel
55-100 Trzebnica
Tel
nip: 915-148-87-19
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest

 online.
Informacje o produkcie
Kolekcja Golden Touch 1 Essential Oil Collection - Young Living Essential Oils
Cena produktu: 630,01 zł
Zamawiana ilość:  
Kolekcja Golden Touch 1 Essential Oil Collection - Young Living Essential Oils
Producent Young Living
Dostępność Dostępny
Stan magazynowy
Średnia ocena
Brak recenzji
Opis
Linki
Recenzje
Promocje/Rabaty

 


Zestaw Golden Touch 1 ( Złoty Dotyk ) to piękny zestaw złożony z kilku specjalnie wyselekcjonowanych mieszanek, które pomagają przezwyciężyć i zapobiec problemom związanym z systemem oddechowym, trawiennym i funkcjami dokrewnymi.W skład zestawu wchodzą:

 • EndoFlex:

  pierwszą mieszanką, którą chcę się z Wami podzielić to EndoFlex. Poważnym problemem w naszym dzisiejszym świecie jest zanieczyszczenie, głównie wody. Chlor, w którym się kąpiemy, pijemy i gotujemy nasze jedzenie ma dewastacyjny wpływ na naszą tarczycę. Blokuję dostęp jodu do tarczycy, tym samym mamy niedoczynność tarczycy, czego rezultatem może być hipoglikemia, rozdrażnienie, zakłucenie rónowagi hormonalnej i emocjonalnej, przyrost wagi, itp.

   

   

  EndoFlex zawiera olejki, które były badane ze względu na pomoc w przezwyciążaniu chorób. Dr Daniel Penoel stwierdził, że olejek Myrtle wspomaga funkcje tarczycy. Nutmeg wspomaga funkcje nadnerczy, a Spearmint zwiększa metabolizm, aby spalić niechciany tłuszcz.

  EndoFlex jest najbardziej efektywny kiedy nałożymy go na obszar nadnerczy i nerek metodą Vitaflex na punkty refleksyjne (lub punkty akupresyjne) naszego ciała. EndoFlex może towarzyszyć już przepisanej terapii i był zawsze korzystny w masażu w połączeniu z olejem V-6.

 • Di-Gize:

  piękna mieszanka dla tych, którzy mają problemy z trawieniem. Może również wspaniale uzupełniać suplement nazywany Comfortone. Di-Gize zawiera różne olejki, jak Taragon, Juniper, Ginger, Fennel, Patchouli, i inne olejki, które kierują i asystują w tworzeniu nieprzyjaznego środowiska dla pasożytów.

   

   

  Mówi się, że około 92% ludzi w Stanach Zjednoczonych ma pasożyty w mniejszym lub większym stopniu. Pasożyty mogą się przyczyniać do problemów trawiennych, jak wzdęcie, gazy, niestrawność, sucha, łuszcząca się skóra, swędząca wysypka.

   

  Zastosowanie Di-Gize:

  •  

   Ponieważ nasze jedzenie dzisiaj pozbawione jest naturalnych enzymów, nasze organizmy mają braki w produkcji tych enzymów, które są niezbędne dla codziennego trawienia. Di-Gize może być bardzo korzystny nawet przy aplikacji jako kompress na podbrzusze. Wystarczy wetrzeć 10 do 15 kropli wokół podbrzusza i przkryć gorącym ręcznikiem, może to być bardzo korzystne dla poprawienia wchłaniania i wydzielania enzymów. Olejki są odpowiedzialne za zwiększenie produkcji enzymów.

    

    

   Olejki można także nakładać za uszami. Wiadomo, że jedna kropla za uchem może zredukować symptomy porannych mdłości.

    

   Innym bardzo dobrym miejscem do nałożenia olejku są spody stóp. Nałożony tam, Di-Gize może bardzo szybko pomóc z problemem przejedzenia, lub reakcjami alergicznymi na potrawy. Di-Gize na stopach lub na podbrzuszu może być bardzo pomocny. Jedna lub dwie krople dodane do wody mogą być bardzo pomocne i mogą służyć jako uzupełnienie diety.

   Jedno o czym zapominam często mówiąc o aplikacji olejków, to nasze dzieci. Nasze dzieci potrzebują tyle samo wsparcia co dorośli. Wszystkie olejki mogą być stosowane dla dzieci. Di-Gize przynosi ogramne korzyści noworodkom i bardzo małym dzieciom, które cierpią na kolki lub problemy trawienne z powodu odżywki lub uczulenia na mleko, itp. Należy pamiętać jednak aby zawsze rozcieńczać olejem V-6. Jest to bardzo pomocne, po prostu należy użyć jedną kroplę Di-Gize i jedną kroplę oleju V-6. Jest to bardzo bezpieczne zastosowanie.

 • Melrose:

  jest to kolejna mieszanka, która może być zakwalifikowana jako mieszanka pierwszej pomocy w wielu wypadkach, ponieważ olejek ten jest kombinacją dwóch olejków Melaleuca (Quienervia i Alternifolia). Te dwa olejki zostały skwalifikowane w podręczniku dr Pinoel jako „radial – protectant” (ochrona przed promieniowaniem), innymi słowy pomagają ochronić tkankę przed niszczącym wpływem promieniowania. Melaleuca to także bardzo mocny przeciw grzybiczny olejek.

   

  W połączeniu z Rosemary i Clove mamy mieszankę, która ma bardzo silne działanie przeciw grzybiczne. Można ją również używać jako kompres lub nakładać na punkty VitaFlex lub refleksyjne na ciele.

  Melrose jest również bardzo pomocna w regenerowaniu zniszczonej tkanki. Pamiętam sytuację kilka lat temu kiedy mała dziewczynka została ranna poważnie w stopę i potrzebowała przeszczepu skóry. Przeszczep się nie przyjął, rana była zainfekowana i odrzuciła przeszczepioną skórę. Matka użyła Melrose i w krótkim czasie infekcja całkiem ustąpiła i stopa zagoiła się bardzo ładnie. Jeśli chodzi o skaleczenia, zadrapania, oparzenia itp, Melrose jest bardzo przydatna.

 • Thieves:

  mieszanka Thieves powstała po przeprowadzeniu badań w Muzeum Brytyjskim i bibliotece, gdzie przeczytałem różne artykuły i historie napisane o grupie ludzi, którzy w czasie plagi w Europie wchodzili między umierających i zmarłych, przeszukiwali ich domy i ograbiali ciała. Stało się to bardzo poważnym problemem i król wydał zarządzenie aby aresztować tych ludzi. Oczywiście, większość konstabli nie chciała brać udziału w łapaniu tych ludzi ponieważ bali się, że się zarażą zarazą, wiedzieli bowiem, że ludzie ci byli w domach zmarłych.

   

   

  Jednakże, król przypuszczał, że jeśli uda mu się złapać złodzieji to pozna sekret ich silnego systemu obronnego, ponieważ wiedział, że nie zarażają się oni plagą. Kiedy ich złapano okazało się, że panowie ci byli handlarzami perfum i przypraw i ich sekret był bardzo prosty. Masowali oni i wcierali w swoje ciała codziennie olejki, którymi handlowali, a były to głównie Cinnamon, Clove, Nutmeg i Rosemary i być może wiele innych, których nie wspomniano. Skorzystałem z tej wiedzy i skomponowałem tą mieszankę. Nazwałem ją Thieves - Złodzieje. Chciałem aby pomogła nam obronić się przed wirusami i plagami różnych chorób.

  Jest to bardzo silna przeciw-wirusowa receptura, jak również silnie przeciw-grzybiczna. Najlepszym sposobem aplikacji jest masaż na spody stóp. Jeśli chcemy nałożyć ją na inne części ciała, a ponieważ mieszanka zawiera Cinnamon, sugerujemy, aby użyć olejku bazowego V-6 i rozcięczyć Thieves w proporcji 1 kropla oleju V-6 na dwie krople olejku Thieves

  . Uchroni to nas przed wywołaniem podrażnienia skóry.

   

  Różnorodne zastosowanie Thieves:

  • Thieves może być bardzo pomocny na obolałe zainfekowane gardło lub migdałki, wystarczy dodać jedną do trzech kropli do destylowanej wody i wypłukać gardło. Olejek Thieves jest też bardzo dobry do mycia zębów, zapobiega stanom ropnym i zapaleniu dziąseł. Wielu ludzi twierdzi, że mycie zębów Thieves zapobiega powstawaniu ubytków i usuwa kamień. Thieves to wspaniała mieszanka o wielu zastosowaniach.
 • JuvaFlex:

  piąta mieszanka to JuvaFlex. Jak Di-Gize, JuvaFlex ma towarzyszący suplement nazywany JuvaPower. Olejek ten został skomponowany jako towarzyszący dla JuvaPower, aby pomagał w oczyszczaniu wątroby oraz w wzmacnianiu i wspomaganiu tego organu w funkcjonowaniu.

   

  Wątroba to ogramne labolatorium. Mówi się, że odpowiada za ponad 5000 funkcji ludzkiego organizmu. Jest odpowiedzialna za reprodukcję i wytwarzanie większości naszych czerwonych ciałek krwi. Wątroba to wielki organ filtrujący, filtruje trucizny i zanieczyszczenia z naszego organizmu, dlatego tak ważne jest oczyszczanie wątroby i uwalnianie jej od niepotrzebnych resztek. Jedną z oznak, że nasza wątroba jest zanieczyszczona jest skóra z plamami, trądzik, odbarwienie skóry, zmiany w kolorze pigmentu lub inne tego rodzaju przypadłości.

  JuvaFlex

  może być stosowany również na punkty VitaFlex na stopach. Bardzo dobrym sposobem zastosowania tej mieszanki jest kompres na wątrobę. Można nałożyć pięć do sześciu kropli w okolicę wątroby i przykryć gorącym ręcznikiem. Można także użyć butelki z gorącą wodą na gorący ręcznik, ale należy zawsze owinąć ją suchym ręcznikiem zanim położymy na mokrym ręczniku. Utrzyma to dłużej temperaturę i efekt działania kompresu. Bardzo krzystne jest użycie kompresu w połaczeniu z nałożeniem olejku na punkty VitaFlex na stopach. Można to robić codziennie przez 7 do 10 dni, potem powtórzyć znowu tak długo jak chcemy. Po 10 dniach stosowania olejku, zaleca się zrobić dwu-dniową przerwę.

  Jeśli w czasie stosowania olejków poczujemy mdłości lub ból głowy oznacza to, że odtruwanie przebiega za szybko, zawsze więc należy pić dużo czystej wody (w czasie stosowania olejków), aby wypłukała ona toksyny z organizmu. Spotkałem ludzi skarżących się, że nie mogą używać olejków, ponieważ zaraz chorują. Dzieje się to głównie dlatego, że nie spożywali oni wystarczającej ilości czystej wody, aby wypłukać i oczyścić organizm. Olejki to bardzo, bardzo silne substancje odtruwające.

 • Raven i R.C.:

   

  Następne dwie mieszanki w zestawie Golden Touch 1 są parą. Raven zawiera bardzo specjalny olejek nazywany Ravensara Aromatica. Pochodzi on z wyspy Madagaskar. Ludzi żyjący tam określają Ravensara jako olejek, który leczy. Jest to bardzo potężny olejek jeśli mamy do czynienia z wirusami układu oddechowego. Ravensara jest także rozpoznawana w radzeniu sobie z takimi problemami układu oddechowego jak rozedma płuc, gruźlica, tyfus itp. Inne olejki zawarte w Raven, jak Eucalyptus, Birch i Peppermint to przeciw-zapalne i przeciwdziałające infekcjom olejki. Przy każdego rodzaju infekcji górnych dróg oddechowych lub zatorze, należy więc wmasować Raven w klatkę piersiową, plecy, używać jako kompres, wcierać w kłąb palucha na stopach i oczywiście dyfuzować.

  Są jeszcze inne sposoby używania olejków, które mogą być bardzo korzystne dla nas, jak poprzez nawilżacz, czy parowanie. Bardzo dobrze jest użyć jeden olejek jako kompres lub w masażu, a drugi dyfuzować w tym samym czasie. Na przykład, można nałożyć Raven na plecy i klatkę piersiową, a R.C. dyfuzować przez jeden dzień, na drugi dzień zmienić. R.C. zawiera kilka eukaliptusów. Eucalyptus Radiata, który jest szeroko używany w Europie jako pomoc w walce z wirusami dróg oddechowych. Eucalyptus Globulus, który jest szeroko używany na infekcje dróg oddechowych i Eucalyptus Polybricadia, który także jest szeroko używany w leczeniu infekcji i grzybic. Wymienione Eukaliptusy występujące razem w zestawie, bardzo pomagają w walce z takimi chorobami jak rozedma, astma, kaszel, przeziębienie i grypa.

   

  Marjoram także wspomaga mieszankę pomagając rozbić śluz w drogach oddechowych i wydalić go. Spruce, który wspomaga system oddechowy, działa jak rozszerzacz i pozwala na większą wymianę tlenu w płucach. Te dwie mieszanki, są więc niesłychanie pomocne w przezwyciężaniu chorób układu oddechowego i zwiększania wymiany tlenu przez płuca i w obiegu krwi.

 

To jest właśnie siedem mieszanek z zestawu Golden Touch 1. Wiem, że spodobają się Wam one. Dadzą Wam wiele korzyści we wspomaganiu potrzeb fizycznych i w przezwyciężaniu fizycznych problemów, które mogą pojawić się od czasu do czasu, jak również będą wspaniałą ochroną dla Was, waszych rodzin i przyjaciół. Cieszcie się Golden Touch !

Zestaw zawiera:
 • kompozycje EndoFlex 5ml
 • kompozycje Di-Gize 5ml
 • kompozycje Melrose 5ml
 • kompozycje Thieves 5ml
 • kompozycje JuvaFlex 5ml
 • kompozycje Reven 5ml
 • kompozycje RC 5ml


Cena: 630 PLN   Dostępność: na magazynie, dostawa w ciągu 7dni

Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję

Skorzystaj z obowiązujących rabatów w sklepie Moc-Aromaterapii.

 

1. Rabaty przysługujące na produkty znajdujące się w sprzedaży sklepu
Moc-Aromaterapii:

 • 5% po przekroczeniu sumy zakupów 1000 zł brutto
 • 7% po przekroczeniu sumy zakupów 1500 zł brutto
 • 10% po przekroczeniu sumy zakupów 2000 zł brutto

 

"Promocje" nie łączą się z innymi rabatami sklepu internetowego
moc-aromaterapii.pl

 

2. Przy zamówieniach powyżej 500 zł koszt wysyłki pokrywa sklep moc-aromaterapii.pl bez względu na ilość oraz ciężar zamawianego towaru (dotyczy przedpłaty na konto).

3. Istnieje możliwość indywidualnego składania zamówień bezpośrednio od firmy Young Living rejestrując się przez stronę >>> rejestracja

Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji kontaktuj się
telefonicznie:605 993 301      bądź       mailowo: sklep@moc-aromaterapii.pl
Data dodania produktu: 22 maja 2012.
  Produkt 1 z 7
w kategorii Olejki zestawy
Następna strona
Klienci zakupili także:
 
Olejek Awaken - Awaken™ Essential Oil Blend 15ml / Przebudzenie - Young Living Essential Oils
Olejek Awaken - Awaken™ Essential Oil Blend ... 320,00 zł
Olejek Awaken™ ( Przebudzenie ) to kompozycja 5 innych mieszanek. Została specjalnie opracowana, aby poprzez aromaterapię pomóc Ci uświadomić sobie znajdujący się w Tobie nieograniczony potencjał. Stosowanie jej to pierwszy krok w ... 
 
Suplementy - BLM 90 kapsułek - Young Living Essential Oils
Suplementy - BLM 90 kapsułek - Young Living ... 270,00 zł
  Niezwykle silnie lecząca artretyzm, zapalenie stawów - naturalna kompozycja łącząca bio-składniki z olejkami eterycznymi terapeutycznej jakości Young Living. Zawiera specjalny zestaw doskonałego kolagenu dla budowania kości, ... 
 
Olejek Jałowca - Juniper Essential Oil 15 ml - Young Living Essential Oils
Olejek Jałowca - Juniper Essential Oil 15 ml - ... 220,00 zł
Wiązki jagód Jałowca były wieszane nad drzwiami wejściowymi aby chronić dom i jego mieszkańców przed czarownikami, wiedźmami oraz ogólnie przed złymi czarami...Używano go w ten sposób przez cały okres Średniowiecza. Od stuleci ... 
 
Olejek Cytrynowy - Lemon Essential Oil 15 ml - Young Living Essential Oils
Olejek Cytrynowy - Lemon Essential Oil 15 ml - ... 95,01 zł
Olejek cytrynowy / Lemon (Citrus limon) ma mocny, oczyszczający, oczyszczający zapach cytrusowy, który działa rewitalizująco i podnosi na duchu. Składa się z 68 procent d-limonenu, silnego przeciwutleniacza. Jest uroczo orzeźwiający w ... 
 
Olejek Oregano - Oregano Essential Oil 15 ml - Young Living Essential Oils
Olejek Oregano - Oregano Essential Oil 15 ml - ... 195,00 zł
  Olejek Oregano (Origanum compactum) jest jednym z najsilniejszych i najbardziej wszechstronnych olejków eterycznych. Jest to roślina pochodząca z rejonu Morza Śródziemnego, liście i kwiatostany są doskonałą przyprawą. ... 
 
Olejek PanAway™ Essential Oil 15 ml - Young Living Essential Oils
Olejek PanAway™ Essential Oil 15 ml - Young ... 495,00 zł
PanAway™ - kompozycja zastosowana po ćwiczeniach lub naniesiona na szyję i plecy  w dowolnej chwili zapewni Ci ukojenie i pobudzające doznania aromatyczne. Składniki: Kocanka Włoska / Helichrysum (Helichrysum ... 
Pozostałe produkty z kategorii Olejki zestawy
 
Zestaw PREMIUM Starter z dyfuzorem Dewdrop - Young Living Essential Oils
Zestaw PREMIUM Starter z dyfuzorem Dewdrop - ... 925,00 zł
W zestawie znajduje się: 10 olejków eterycznych (Lavender, Peppermint, Lemon, Frankincense, Thieves, Panaway, Purification, RC, Copaiba, Di-Gize, Stress Away w buteleczkach 5ml ***), dyfuzor Dewdrop, 2 x NingXia Red® 60ml, 10 saszetek z ... 
 
Zestaw Aria Dyfuzor - Young Living Essential Olis
Zestaw Aria Dyfuzor - Young Living Essential Olis 1.650,00 zł
The Premium Starter Kit - zestaw z olejkami eterycznymi, 2 x NingXia Red® 60ml i dyfuzorem Aria. Doskonałe uzupełnienie gabinetów lub Twojego prywatnego wnętrza.     Young Living Aria™ Ultrasonic Dyfuzor jest ... 
 
Olejki Biblijne - Oils of Ancient Scripture Kit - Young Living Essential Oils
Olejki Biblijne - Oils of Ancient Scripture Kit ... 1.350,00 zł
  Główne Olejki w Starożytnych Pismach - jest ponad 600 wzmianek w Biblii o olejkach eterycznych i/lub roślinach aromatycznych, z których były one pozyskiwane.   10 podstawowych olejków w Biblii jest ... 
 
Kolekcja Raindrop Technique Essential Oil Collection - Young Living Essential Oils
Kolekcja Raindrop Technique Essential Oil ... 890,00 zł
                                         &nbs ... 
 
Kolekcja Feelings Oils Essential Oil Collection - Young Living Essential Oils
Kolekcja Feelings Oils Essential Oil Collection ... 1.190,00 zł
Zestaw Feelings skomponowany został specjalnie dla naszych tak zwanych emocjonalnych problemów i potrzeb. Olejki eteryczne potrafią sięgać daleko poza zasięg naszego umysłu i dotykać tych ciemnych, ukrytych miejsc gdzie chowamy emocje i ... 
 
Kolekcja Everyday Oils Essential Oil Collection - Young Living Essential Oils
Kolekcja Everyday Oils Essential Oil Collection - ... 870,00 zł
  Zestaw Olejków na Każdy Dzień Everyday Oils Collection Young Living: W skład zestawu wchodzą: 1 olejek Lavender (5 ml), 1 olejek Peppermint (5 ml), 1 olejek Lemon (5 ml), 1 kompozycja Thieves (5 ml), ... 
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Powiadomienia
Bestsellery
Ostatnio oglądane
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Nowości
Reklama
olejki w kuchni
  05 grudnia 2021     1397389 wywołań od 29 lutego 2012  
Copyright © 2010 oscGold