Katalog » Regulamin Moje konto     
Kategorie
Producenci
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Promocje
Zobacz wszystkie
Reklama
Apteczka dla zwierząt
Reklama
lawendowe produkty
Informacje
Kontakt
Tel
Moc-Aromaterapii
Tel
605993301
Tel
55-100 Trzebnica
Tel
nip: 915-148-87-19
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest

 online.
Regulamin

1.W celu realizacji zamówienia klient zobowiązany jest wysłać prawidłowo wypełniony elektroniczny formularz zamówienia z podaniem adresu e-mail lub podaniem prawidłowego numeru telefonu (komórkowego / stacjonarnego), zamieszczony na stronie internetowej sklepu. Zamówienia potwierdzane są poprzez e-mail lub telefonicznie. W przypadku braku takiego potwierdzenia, sklep zastrzega sobie prawo do nie wysłania towaru. Zamówienia nie zostanie przyjęte do realizacji, w przypadku zamieszczenia w formularzu niekompletnych lub błędnych danych.

 • Formy płatności:
  • Płatność przelewem (przedpłata na konto), zamówienie realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto.
 • Zamówienia można składać przez 365 dni w roku, 24h na dobę. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 12, soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego. 
 • Czas realizacji zamówienia liczony od złożenia zamówienia i/lub zaksięgowania opłaty na naszym koncie do odbioru przesyłki przez zamawiającego trwa zazwyczaj do 5-7 dni roboczych(dostawa Pocztą Polską,firma kurierska DPD) 

2. Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia, z przyczyn od nas niezależnych (np.: wycofanie produktu ze sprzedaży, brak produktu u producenta, dystrybutora, hurtownika) oraz do poinformowania zamawiającego o tym fakcie.
3.Ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i nie obejmują kosztów dostawy. O chęci otrzymania faktury VAT należy powiadomić w momencie składania zamówienia. Koszt dostawy ponosi Klient i zostaje ona doliczona do ceny zamawianego produktu.
Koszty wysyłki: Przy zamówieniach powyżej 500 zł koszt wysyłki pokrywa sklep moc-aromaterapii.pl (dotyczy przedpłaty na konto).

 • przedpłata na konto -  Paczka pocztowa priorytetowa - 15 zł
 1. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia, należy nie przyjmować przesyłki i w obecności listonosza sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

 2. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny.(ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład: Zamówienie można anulować e-mailem albo telefonicznie. Wystarczy podać numer zamówienia i swoje dane kontaktowe.

 3. Zamówienia, które nie zostaną opłacone w ciągu 14 dni, anulowane są automatycznie. Klient ma prawo do ponownego wznowienia swojego zamówienia.

 4. Klientowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy jeżeli towar lub jego opakowanie utraciło swoje właściwości, w szczególności zostało uszkodzone lub naruszone, doszło do zużycia lub zniszczenia zamówionego towaru, w innych przypadkach wymienionych w art. 10 ust. 3 Ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

 5. Pomimo dołożenia przez sklep należytej staranności, wygląd towarów oferowanych na stronie internetowej może różnić się od towarów otrzymanych przez Klienta, np. w przypadku zmiany przez producenta wyglądu czy zawartości ilościowej opakowania, także różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje). Powyższe rozbieżności nie mogą stanowić podstawy do reklamacji.

 6. W ramach sprzedaży internetowej sklep oferuje możliwość bezpłatnych konsultacji farmaceutycznych o charakterze informacyjnym dostępnych pod numerem telefonu 605-993-301 lub drogą poczty elektronicznej sklep@moc-aromaterapii.pl

 7. Sklep internetowy nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe z przeznaczeniem użycie zakupionych w nim produktów, ani za skutki błędnych interpretacji treści dołączonych do nich opisów.

 8. Znaki towarowe, opisy, loga graficzne, nazwy i zdjęcia są własnością odpowiednich firm, instytucji i osób prywatnych.

 9. Zgodnie ustawa z dnia 10 maja 2018 ( dz.u 2018 poz. 1000 z zm.)o ochronie danych osobowych, sklep zapewnia ochronę danych osobowych uzyskanych w wyniku wykonywania działalności i realizacji zamówień Klientów. Jednocześnie sklep oświadcza, że nie przekazuje danych innym podmiotom.

 10. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 roku (Dz. U. Nr 22 poz. 271).

4. Na stronach sklepu internetowego moc-aromaterapii.pl mogą znajdować się informacje o promocjach w kategorii "Promocje".
"Promocje" nie łączą się z innymi rabatami sklepu internetowego moc-aromaterapii.pl

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące realizowanego przez nas zamówienia, zadzwoń do nas lub napisz a odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty sklepu, procedury składania zamówienia i jego realizacji.

 

 
Zadzwoń:

 

 
Telefon: 605-993-301

 

 
Napisz:

 

 
sklep@moc-aromaterapii.pl

obsługa i realizacja złożonych zamówień

Powrót
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Bestsellery
Nowości
Reklama
olejki w kuchni
  18 maja 2022     1449822 wywołań od 29 lutego 2012  
Copyright © 2010 oscGold