Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Oleożywica z wanilii 5ml Young Living Essential Oils
search
 • Oleożywica z wanilii 5ml Young Living Essential Oils

Oleożywica z wanilii 5ml Young Living Essential Oils

230,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 5-7 dni
Ilość

  Szanujemy Twoją prywatność

Przeczytaj jak dbamy o Twoje dane i jak je wykorzystujemy.

  Dostawa

Dostawa już od 15 PLN. Darmowa dostawa już od 500 PLN.

  Zwroty

Jeśli się rozmyślisz, masz 14 dni na zwrot produktu.

Oleożywica Vanilla pochodzi z  wanilii płaskolistnej, rośliny z  rodziny storczykowatych o  podłużnych strąkach z  ziarnami. Proces jej pozyskiwania jest długotrwały, ponieważ dojrzewanie może trwać nawet do czterech lat. Pnącze daje storczykowate kwiaty, które są w stanie przetrwać tylko 24 godziny i muszą być zapylane ręcznie w ciągu ośmiu do dwunastu godzin, aby mogła wyrosnąć torebka z  nasionami. Cały proces — wzrost, zapylanie, suszenie, konserwowanie i  przygotowywanie do eksportu — zajmuje około roku.

Oleożywica Vanilla od Young Living nie jest ani ekstraktem, ani absolutem. Obie te formy zawierają głównie alkohol i nie łączą się dobrze z olejkami eterycznymi. Ośrodek badawczy D. Gary Young Research Institute, zauważając te wady w powszechnie dostępnych ekstraktach i absolutach z wanilii, rozpoczął pracę nad znalezieniem produktu waniliowego, który spełniałby nasze zobowiązanie do jakości Seed to Seal i dobrze komponował się z olejkami eterycznymi. Poszukiwania trwały ponad rok, a dzięki zastosowaniu przełomowej metody ekstrakcji oleożywicy waniliowej oraz frakcjonowanego oleju kokosowego, w  końcu udało się stworzyć produkt Vanilla, który jest nie tylko czysty, ale również doskonale łączy się z olejkami eterycznymi.

KLUCZOWE SKŁADNIKI:

 • Czysta oleożywica z wanilii z certyfikatem Seed to Seal® we frakcjonowanym oleju kokosowym

WŁAŚCIWOŚCI I KORZYŚCI:

 • Ciepły, bogaty, słodki aromat
 • Przywraca równowagę
 • Odprężający zapach
 • Odżywia i nawilża skórę i włosy
 • Doskonale komponuje się z olejkami eterycznymi 
 • Stosowana miejscowo daje przyjemne uczucie komfortu
 • Znajomy zapach przywołuje podczas inhalacji miłe wspomnienia
 • Zawiera naturalnie występujące składniki: wanilinę i kwas wanilinowy

Ciepły, bogaty, słodki zapach wanilii jest jednym z  najpopularniejszych i  najbardziej rozpoznawalnych aromatów na całym świecie. Oryginalna oleożywica Vanilla od Young Living pomaga stworzyć przyjemny nastrój, a jej przywracający harmonię zapach przywołuje miłe wspomnienia przy stosowaniu miejscowym.

Nasza etycznie pozyskiwana, czysta oleożywica Vanilla pochodzi z  ziaren wanilii z  północno-zachodniego regionu Madagaskaru i  wytwarzana jest w  unikalnym procesie ekstrakcji stworzonym przez Young Living. Proces ten sprawia, że produkt utrzymuje swój intensywny zapach i  doskonale łączy się z  innymi olejkami eterycznymi Young Living. Uzyskanie odpowiedniej oleożywicy waniliowej wymaga użycia naturalnie występującego alkoholu etylowego z  francuskich buraków cukrowych, po czym produkt jest przetwarzany z frakcjonowanym olejem kokosowym.

Na rynku znajduje się wiele syntetycznych produktów waniliowych, jednak Vanilla od Young Living to czysta oleożywica o najwyższej jakości, spełniająca rygorystyczne standardy zobowiązania do jakości Seed to Seal®.

Vanilla ma czysty, bogaty aromat, który zmienia się nieznacznie przy różnych sposobach użycia. Świetnie sprawdza się również jako wzbogacenie i  uzupełnienie innych zapachów. Zastosuj ten produkt miejscowo, aby wywołać uczucie komfortu i  ciesz się jego naturalnie odprężającym aromatem. Połącz z  ulubionymi olejkami eterycznymi Young Living, jeśli pragniesz stworzyć własny oryginalny zapach. 

ZASTOSOWANIE:

 • Stwórz ciepłą, przyjemną atmosferę dzięki odprężającemu zapachowi wanilii
 • Zastosuj jako nutę bazową dla odświeżaczy powietrza i połącz z Cinnamon Bark, Ylang Ylang, Orange lub innymi olejkami 
 • Skomponuj własne perfumy na bazie oleożywicy Vanilla oraz ulubionych olejków eterycznych

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

 • Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, przyjmujesz leki lub chorujesz, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.

SKŁADNIKI:

 • Ekstrakt z owocu wanilii (Vanilla planifolia) i trójgliceryd kaprylowo-kaprynowy (frakcjonowany olej kokosowy) Czysta oleożywica z wanilii we frakcjonowanym oleju kokosowym

Young Living
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.