Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Suplementy - Digest + Cleanse 30 kapsułek - Young Living Essential Olis
search
 • Suplementy - Digest + Cleanse 30 kapsułek - Young Living Essential Olis

Suplementy - Digest + Cleanse 30 kapsułek - Young Living Essential Olis

200,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 5-7 dni
  Szanujemy Twoją prywatność

Przeczytaj jak dbamy o Twoje dane i jak je wykorzystujemy.

  Dostawa

Dostawa już od 15 PLN. Darmowa dostawa już od 500 PLN.

  Zwroty

Jeśli się rozmyślisz, masz 14 dni na zwrot produktu.

Zobacz także

Współczesna dieta wyróżnia się wysoką ilością kalorii, małą ilością lub zupełnym brakiem wartości odżywczych, niewielką zawartością błonnika i bardzo wysokim poziomem substancji słodzących. To szybko trawione pożywienie wypełnia naszą krew powodując nagły wzrost poziomu insuliny. Wysoki poziom insuliny związany jest ze zwiększonym wydzielaniem śluzu. Ostatnie badania wskazują, że śluz jest źródłem wielu chronicznych chorób. Nadmiar cukru i insuliny we krwi może prowadzić do chronicznych problemów, jak cukrzyca i zniszczenia w systemie naczyń krwionośnych. W dodatku, wysoki poziom cukru i insuliny gra często decydującą rolę w pojawieniu się takich stanów jak: nadciśnienie, uszkodzenie nerek, słabe i kruche żyły i tętnice i innych poważnych schorzeniach jak rak i choroba Alzheimera.

Jednym z zauważalnych sygnałów nadmiaru insuliny i wysokiego ciśnienia jest otyłość w dolnej części brzucha. Około dwie trzecie dorosłych Amerykanów ma nadwagę. Jedna trzecia cierpi na otyłość. Stan ten także zwiększa ryzyko wystąpienia ataku serca, zaburzeń cholesterolu, raka, niepłodności i kamieni w przewodzie żółciowym.

Nadmiar insuliny i wysoki poziom cukru tworzą błędne koło. Łakniemy prostych węglowodanów ponieważ one dostają się do krwi szybciej. Z nich jest produkowany nadmiar insuliny, co wywołuje uczucie głodu. Przejadanie się powoduje odkładanie się tłuszczu i aktywuje wiekszą produkcję insuliny - większy głód - większa nadwaga - więcej insuliny - większy głód i tak dalej, ten wir insuliny powoduje, że czujemy się zmęczeni, głodni i nie możemy sie skupić.

Wielu ekspertów zdrowia zaleca oczyszczanie jako normalną praktykę, jednak większość ludzi oczyszcza się tylko po przebytej chorobie.

Digest + Cleanse to jeden z produktów pięciodniowego programu oczyszczania Young Living, który ułatwia ten proces proponując prosty, energetyzujący program, który pomoże nam pokonać przeszkody i wymówki stojące na drodze naszego oczyszczania. Minimum cztery krótkie i łatwe oczyszczania na rok z Pięciodniowym programem Young Living i wspomaganie odżywiania pomoże nam zrównoważyć skrajności codziennej diety.

Digest + Cleanse to unikalny produkt, składający się z terapeutycznej jakości olejków peppermint, caraway, lemon i innych, które są dostarczane bezpośrednio do żołądka dzięki specjalnym kapsułkom.

Badania pokazały, że olejek z mięty pieprzowej / peppermint pokryty warstwą chroniącą przed sokiem żołądkowym jest bardzo efektywny w przypadku rozstroju żołądkowego. Mieszanka olejków peppermint i caraway, przyjmowana trzy razy dziennie, redukuje produkcję gazów i łagodzi podrażnienia przewodu pokarmowego.

Olejek lemon, kolejny kluczowy składnik Digest + Cleanse, ma równie długą historię. Jean Valnet, doktor medycyny i praktyk aromaterapii mówi, że olejek lemon stymuluje wydzielanie żołądkowo- wątrobowe i trzustkowe.

Inne olejki wspomagające w Digest + Cleanse ( ginger, fennel, anise ) mają długą tradycję w historii oczyszczania i usprawniania funkcji trawiennych. Udowodniono, że łagodzą podrażnienia jelita, poprawiają wydalanie i aktywują różne organy trawienne.

Składniki:

 • Peppermint (Mentha piperita) leaf,
 • Caraway (Carum carvi) fruit,
 • Lemon (Citrus limon) peel,
 • Ginger (Zingiber officinale) root,
 • Fennel (Foeniculum vulgare) seed,
 • Anise (Pimpinella anisum) fruit,
 • Coconut (Cocus nucifera) meat oil [virgin],
 • coconut (Cocus nucifera) meat oil [fractionated],
 • gelatin, glycerin, and aqueous coating solution (oleic acid, sodium alginate, medium-chain fatty acids, ethylcellulose, and stearic acid)

Uwagi:

 • Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 • W okresie ciąży, przyjmowania leków, zanim użyjesz suplementu skontaktuj się z lekarzem.
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.